20170803_161751

LAIKA X710 – MODEL 2013

v perfektním stavu – jeden majitel

Naše extra akční cena 991.736,- Kč bez DPH

Akce
MobilityArea

Kontaktuje nás
+420 605 228 067

Karavany bazar – obytné vozy bazar

KARAVANY BAZAR nabízí cenovou dostupnost

Bazarové vozy a karavany v sekci karavany bazar nabízí alternativu především pro začínající karavanisty, kteří si chtějí vyzkoušet, co cestování obytným autem nebo karavanem vůbec obnáší, a případně zjistit, jaký model karavanu nebo obytného vozu jim bude nejvíce vyhovovat.

KARAVANY BAZAR se zárukou kvality

V naší nabídce sekce KARAVANY BAZAR naleznete pouze použité obytné vozy a karavany s prověřeným původem a technickou způsobilostí pro cestování. Všechny vozy a karavany jsou kontrolovány odborníky z našeho servisního pracoviště.

KARAVANY BAZAR s karavany včetně příslušenství

Servisní pracoviště podle požadavků zákazníka dovybavují bazarové karavany a bazarové obytné vozy novým doplňkovým příslušenstvím. Při nákupu použitého obytného vozu či karavanu ve Strakonicích si tedy můžete být na 100% jisti, že kupujete pouze kvalitní vůz, ve kterém zažijete ještě mnoho příjemných chvil.

KARAVANY BAZAR včetně karavanových doplňků

V našem karavanovém centru si můžete kromě bazarových karavanů a bazarových obytných vozů v sekci KARAVANY BAZAR vybrat i z bohaté nabídky karavanových doplňků. Naše specializovaná prodejna nabízí vše od zimní ochrany pro karavany, zabezpečení pro karavany, žebříky i střešní nosiče pro karavany, solární sprchy pro karavany a mnoho dalšího.

KARAVANY BAZAR s karavany Tabbert, karavany bazar s karavany Knaus, karavany bazar s karavany Weinsberg, karavany bazar s karavany Wilk, karavany bazar s karavany T@B

Mezi nejžádanější karavany v sekci KARAVANY BAZAR patří karavany Tabbert, karavany Knaus, karavany Weinsberg, karavany Wilk a karavany T@B.

KARAVANY BAZAR s poradenstvím

Vybrali jste si z naší nabídky v sekci KARAVANY BAZAR? Odborně Vám poradíme. Neváhejte nás kontaktovat.

KARAVANY BAZAR – KARAVANY BAZAR S DOSTUPNÝMI CENAMI – KARAVANY BAZAR PRO VAŠI DOVOLENOU – KARAVANY BAZAR VE STRAKONICKÉM CENTRUVyhledávání podle parametrů

Parametry hledáníWebdesign & Corporate identity Žitník Creative

Nová prodejna
Prokaravan s.r.o.
Web: www.mobilityare.com | E-mail: KlientServis@mobilityarea.eu

Prodej obytných aut
605 228 067
ProdejVozu1@mobilityarea.eu

Prodej karavanů
605 228 067
ProdejVozu2@mobilityarea.eu

Servis, montáže
605 228 067
Servisnitechnik1@mobilityarea.eu

Kempingové doplňky
605 228 067
Doplnky1@mobilityarea.eu

Adresa provozovny:
Řepice 164, 38601 Strakonice I (pod autosalónem VW)